در حال بارگذاری ...
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر خبر داد:

آماده برگزاری باشکوه جشنواره تجربیات برتر زبان انگلیسی در بوشهر هستیم

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: آماده برگزاری هر چه باشکوه تر نخستین جشنواره تجربیات برتر آموزشی - تربیتی اساتید و معلمان آموزش زبان انگلیسی در بوشهر هستیم.

اکبر مولایی با بیان این مطلب در جمع کمیته های علمی و اجرایی این جشنواره اظهار داشت: در راستای توسعه دانش موضوعی تربیتی (pck) معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان کشور اقدام به طراحی و اجرای 20 جشنواره تجربیات برتر آموزشی - تربیتی در رشته های تخصصی و 14 همایش آموزش رشته های تخصصی کرده است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: این جشنواره ها و همایش ها در سایه توسعه فعالیت های پژوهشی و نهادینه سازی آن با استقرار ساختارها و بسترهای لازمه در دانشگاه فرهنگیان تدارک دیده شده و از این رو ضرورت بسیار داشته، دارند و خواهند داشت.

مولایی با اشاره به مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره ها بیان داشت: سازماندهی دانش بومی حاصل از تجربیات اساتید و معلمان در آموزش رشته های تخصصی (pck)، ثبت و تدوین تجارب ارزشمند اساتید و معلمان در آموزش رشته های تخصصی (pck)، مبادله تجارب ارزشمند اساتید و معلمان در آموزش رشته های تخصصی (pck) و ایجاد نگرش مثبت نسبت به روایت نگاری تاملی در معلمان و مدرسان به منظور ثبت تجربیات ارزشمند حرفه ای خود از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره های دانش موضوعی – تربیتی هستند.

وی در ادامه اضافه کرد: در همین راستا و با توجه به قطب بودن بوشهر در درس زبان انگلیسی در میان دانشگاه های فرهنگیان جنوب کشور ما نیز در هماهنگی با سازمان مرکزی دانشگاه اقدام به برگزاری نخستین جشنواره تجربیات برتر آموزشی - تربیتی اساتید و معلمان آموزش زبان انگلیسی در اسفندماه امسال خواهیم کرد.

مولایی خاطرنشان ساخت: مقدمات برای برگزاری هرچه باشکوه تر این جشنواره علمی کشوری با انجام نشست های منظم کمیته های علمی و اجرایی در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر انجام شده است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر از ارسال هزار عدد پوستر جشنواره به سازمان آموزش و پرورش و پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور خبر داد و متذکر شد: در طول مهلت تعیین شده برای ارسال مقاله مشکلی از نظر بارگزاری مقاله در سایت نداشته ایم.

مولایی در ادامه عنوان کرد: در نشست های این جشنواره معاون و کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر و سرگروه های آموزشی درس زبان انگلیسی این اداره کل حضور داشتند.

وی ابراز داشت: در حال حاضر 108 دانشجومعلم در مقطع کارشناسی پیوسته زبان انگلیسی در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر تحصیل می کنند و این دانشجویان ورودی سال های 94 تا 96 هستند.

مولایی تصریح کرد: دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر از استان های هرمزگان، کرمان، یزد، فارس، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و بوشهر هستند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در پایان گفت: آماده برگزاری هر چه باشکوه تر نخستین جشنواره تجربیات برتر آموزشی - تربیتی اساتید و معلمان آموزش زبان انگلیسی در بوشهر هستیم.


نظرات کاربران